Breloki

Prostokątny drewniany brelok POTY WOOD od 1,36 zł

Prostokątny drewniany brelok POTY WOOD

Bambusowy brelok owalny BALLARAT od 4,61 zł

Bambusowy brelok owalny BALLARAT

Brelok znaczek mały PIN KEY od 0,88 zł

Brelok znaczek mały PIN KEY

Drewniany brelok do kluczy MATIKOS od 4,12 zł

Drewniany brelok do kluczy MATIKOS

Okrągły drewniany brelok TOTY WOOD od 1,36 zł

Okrągły drewniany brelok TOTY WOOD

Brelok i podstawka na smartfon TRINEU od 4,00 zł

Brelok i podstawka na smartfon TRINEU

Bambusowy prostokątny brelok BENDIGO od 4,61 zł

Bambusowy prostokątny brelok BENDIGO

Brelok USB typ C KEY RING C od 2,96 zł

Brelok USB typ C KEY RING C

Breloki stworzone z pasją są przydatnym gadżetem. Zapobiegają one przede wszystkim zgubieniu się naszych kluczy. Breloczki mogą być również świetnym pomysłem na prezent dla najlepszej koleżanki, mamy lub chłopaka. 

Breloki reklamowe powstają ze starannie dobranych materiałów o najwyższej jakości, a także z ogromną starannością i dokładnością. Idealnie dopasowują się do Twoich potrzeb. Takie breloki to świetne gadżety reklamowe, które mogą być wizytówką Twojej firmy. Taki gadżet jest w stanie zbudować solidny wizerunek firmy. Breloki z logo firmy są w stanie zapewnić dobrą reklamę. Takie breloczki są zarówno praktycznym gadżetem, jak i bardzo stylowym i na czasie. 

Breloki reklamowe sprawią, że klucze będą zawsze przy Tobie. Dzięki nim z łatwością znajdziesz klucze na dnie torebki lub plecaka - właśnie dlatego zaoszczędzić bardzo dużo czasu. W ofercie znaleźć można breloki odblaskowe, z żetonem, z żarówką, z latarką, z kompasem. Wszystkie breloki wykonane są z najlepszych materiałów. Pakowane są w ozdobne, czarne pudełko.