Technologia

od 1,92 zł

Osłona kamery WEBCAM-BLOCKER

od 10,47 zł

​​​Mini głośnik na bluetooth BOOBOOM

od 1,88 zł

Podstawka na tel kom STANDIX

Akcesoria komputerowe oraz mobilne stanowią znakomitą okazję, by za ich pomocą dotrzeć do prężnie rosnącej grupy docelowej klientów - młodych, aktywnych pracowników sektora IT i korporacji, dla których technologia stanowi sedno życia.

Z myślą o tej konkretnej grupie proponujemy szeroką gamę przydatnych na co dzień gadżetów na USB, takich, jak lampki i lupy do komputera, oraz różnorodne pamięci Powerbank o dużej pojemności. Firmom, które targetują swoje usługi w stronę zmotoryzowanych odbiorców, dla których samochód jest jednym z podstawowych narzędzi, mamy do zaoferowania duży wybór ładowarek samochodowych, uchwyty na telefon czy głośniki o fantazyjnych kształtach. 

By skutecznie trafić w gusta zaangażowanych w kwestie środowiskowe Millenialsów, oferujemy także nowatorskie produkty zasilane energią słoneczną, jak plecak solarny czy ładowarka solarna. Ich wykorzystanie w procesie promocji wysyła w stronę klientów sygnał, który przedstawia firmę jako podmiot odpowiedzialny społecznie i godny zaufania.