Technologia

Akcesoria komputerowe oraz mobilne stanowią znakomitą okazję, by za ich pomocą dotrzeć do prężnie rosnącej grupy docelowej klientów - młodych, aktywnych pracowników sektora IT i korporacji, dla których technologia stanowi sedno życia.

Z myślą o tej konkretnej grupie proponujemy szeroką gamę przydatnych na co dzień gadżetów na USB, takich, jak lampki i lupy do komputera, oraz różnorodne pamięci Powerbank o dużej pojemności. Firmom, które targetują swoje usługi w stronę zmotoryzowanych odbiorców, dla których samochód jest jednym z podstawowych narzędzi, mamy do zaoferowania duży wybór ładowarek samochodowych, uchwyty na telefon czy głośniki o fantazyjnych kształtach. 

By skutecznie trafić w gusta zaangażowanych w kwestie środowiskowe Millenialsów, oferujemy także nowatorskie produkty zasilane energią słoneczną, jak plecak solarny czy ładowarka solarna. Ich wykorzystanie w procesie promocji wysyła w stronę klientów sygnał, który przedstawia firmę jako podmiot odpowiedzialny społecznie i godny zaufania.