Kilka słów o Conex24

Potrzebujesz wypromować swoją markę? Twoja firma wymaga ocieplenia wizerunku?
Chcesz zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami, a dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonego skutku?
Postaw na Conex24, wypróbuj innowacyjne techniki marketingowe, wybierz nasze gadżety reklamowe i rozpocznij promocję w ramach marketingu outdoorowego i mobilnego.

Nasza oferta

Oferujemy możliwość skorzystania z niecodziennej formy marketingu. W naszym katalogu znajdą Państwo jedynie przydatne gadżety, które chętnie używane są w życiu codziennym.
Polecamy m.in. długopisy reklamowe, pendrive'y, powerbanki, torby na zakupy, plecaki, lampki i latarki, breloki, kubki i filiżanki, kredki, akcesoria samochodowe, odzież oraz inne gadżety reklamowe.

Na czym ma polegać wyjątkowość tych przedmiotów?
Mają one charakter indywidualny. Na każdy produkt możemy nanieść zamówione przez Państwa nadruki reklamowe, zarówno logo i elementy graficzne, jak i treść.

Oferujemy współpracę detaliczną i hurtową na terenie całego kraju.
Nasze gadżety reklamowe można zamawiać już od jednej sztuki.

Większy nakład (ilość) gadżetów => niższa cena za sztukę
skontaktuj się o wycenę indywidualną.


Dlaczego postawić na gadżety reklamowe z własnym nadrukiem?

Tradycyjne formy reklamy znacznie straciły na skuteczności. Wiąże się to z ich powszechnością i przeładowanym przekazem. Odbiorca jest wręcz bombardowany treściami marketingowymi, dlatego wykształcił w sobie nieufność wobec reklamy i podświadomie odrzuca wysyłane do niego treści.
Przed nowoczesnym marketingiem stanęło wyzwanie opracowania nowej techniki, która zostanie odebrana przez potencjalnego odbiorcę naturalnie i nie uruchomi on wobec odbieranego bodźca reakcji obronnej.

Jak zatem działać perswazyjnie?

Skuteczny marketing w dzisiejszych czasach musi sięgać po nowatorskie techniki reklamowe, które nie kojarzą się bezpośrednio z akcją marketingową.
Promocja powinna odbywać się w sposób neutralny i mieć delikatny charakter. Wszelkie formy jawnej perswazji, treści marketingowej wysyłanej wprost, mogą trafić na opór i się po prostu nie sprawdzić. Skuteczna reklama będzie wtedy, kiedy będzie przemycała treść marketingową, a jednocześnie będzie ukrywała, że jest reklamą.

Tak działają nasze gadżety reklamowe, na które nanosimy nadruki reklamowe. Odpowiednio zaprojektowany wzór będzie budził pozytywne skojarzenia z marką, będzie docierał do świadomości odbiorcy i kreował w nim proces identyfikacji danej firmy z możliwością zaspokojenia konkretnej potrzeby. Odbywa się to w sposób delikatny. Treści reklamowe umieszczane są bowiem na przedmiotach codziennego użytku, nie budzą zatem skojarzenia z reklamą, a funkcjonują jako treść marketingowa. W ten sposób, zyskujemy wysyłanie czytelnych bodźców reklamowych, unikając jednocześnie posądzenia o próbę wywierania reklamowego nacisku.

Reklama zewnętrzna - szerokie grono odbiorców

Nasze przedmioty mają charakter reklamy zewnętrznej mobilnej.
Przedmioty codziennego użytku funkcjonują w przestrzeni publicznej, wykorzystywane są przez osoby, które zostaną nimi obdarowane w rozmaitych lokalizacjach.
Każda osoba, która posiada długopis, torbę na zakupy czy inny produkt z logo firmowym, staje się żywym nośnikiem reklamy, a treść marketingowa dociera do każdego, z kim się ona spotyka lub kogo wymija na ulicy. Zyskujemy zatem nośnik reklamowy, który dociera do szerokiego grona rozmaitych odbiorców, a dodatkowo jest to proces długofalowy.

Za każdym razem, gdy dana osoba pojawi się ze swoim długopisem albo powerbankiem w szkole/na uczelni/w pracy czy idzie z torbą na zakupy przez miasto, wysyła treść marketingową.