Dzieci

od 13,85 zł

Plecak z mazakami BACKSKETCHY

od 10,81 zł

Kocyk - przytulanka LULLABY

Który maluch nie ucieszy się z nowej maskotki, zestawu do malowania czy angażującej gry w zabawnej formie? Reklama umieszczona na przedmiotach takich, jak gadżety dla dzieci, prędzej czy później znajduje drogę, by zadomowić się w świadomości ich rodziców. Dotyczy to szczególnie zabawek, którymi rodziny bawią się wspólnie, spędzając z dziećmi wolne chwile. 

Artykuły dziecięce, które znajdują się w naszej ofercie, to sposób na nienachalne, subtelne przekazanie treści reklamowej, przy jednoczesnym wyeksponowaniu użyteczności danego przedmiotu do maksimum. Edukacyjne, wciągające gry i zabawki, które rozwijają kreatywność oraz zdolności motoryczne dziecka, mają szansę przypaść do gustu nowoczesnym rodzicom.

Wśród proponowanych przez nas akcesoriów znajdują się znane i lubiane gry i gadżety: piłkarzyki, zestawy do gier plażowych czy różne modele jojo. Mamy też coś dla małych artystów plastyków - różne rodzaje kredek w ekologicznych oprawach, które pozwolą dziecku poszukać własnej metody wyrazu. Nie zapominamy także o zabawkach takich, jak zaawansowane technologicznie drony, stanowiące marzenie niejednego dorastającego eksploratora.