Torby

od 13,85 zł

Plecak z mazakami BACKSKETCHY

od 30,75 zł

Torba izotermiczna z poliestru INDO

od 0,43 zł

Torba konferencyjna nonwoven GOODIE

od 10,81 zł

Kocyk - przytulanka LULLABY

Nadruki reklamowe na przedmiotach takich, jak torby na zakupy, walizki czy plecaki wycieczkowe, należą do najskuteczniejszych form marketingu mobilnego. Konfrontują one klientów z treścią reklamową w komfortowych warunkach urlopu czy wyjazdu, pozwalając na skojarzenie komunikatu z przyjazną, relaksującą atmosferą wypoczynku. 

W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór idealnych pod nadruk toreb o zróżnicowanej pojemności i przeznaczeniu. Estetyczne torby papierowe z nadrukiem pomogą wzmocnić zaufanie klientów do marki sprzedawanych produktów. Torby i worki bawełniane będą stanowiły praktyczny gratis do zakupów, a także wyjątkowy, modny dodatek do casualowego stroju miejskiego, co dodatkowo wzmocni obecność marki w przestrzeni publicznej. 

By podnieść skuteczność outdoorowej reklamy, proponujemy również pojemne torby sportowe i plecaki turystyczne. Dzięki starannemu wykonaniu z solidnych, trwałych materiałów oraz ergonomicznym designowi wzbudzą one uznanie każdego zwolennika aktywnego spędzania czasu.