Odzież

Okulary przeciwsłoneczne korek PALOMA od 5,71 zł

Okulary przeciwsłoneczne korek PALOMA

Ponczo biodegradowalne SPRINKLE PLA od 3,31 zł

Ponczo biodegradowalne SPRINKLE PLA

Opaska monitorująca zdrowie MUEVE WATCH od 51,36 zł

Opaska monitorująca zdrowie MUEVE WATCH

Niewiele metod małej reklamy mobilnej ma podobny zasięg oraz siłę oddziaływania, co odzież reklamowa czy dodatki galanteryjne z nadrukiem. W połączeniu z odpowiednio dobranym hasłem czy grafiką, bluzy, parasole czy czapki stanowią przedmioty, które mają szansę stać się ulubionymi akcesoriami klientów, eksponując przesłanie firmy wszędzie tam, gdzie będą noszone.

Jednak by było to możliwe, ubrania z nadrukiem nie mogą być wykonane ze słabej jakości materiałów - odniosłoby to skutek odwrotny do zamierzonego. Dlatego właśnie w swojej ofercie posiadamy praktyczną, solidnie wykonaną odzież reklamową, która zagości w szafie klientów na dużo dłużej, niż tylko kilka tygodni.

Nakrycia głowy to jedne z najbardziej popularnych akcesoriów, na których warto umieścić nadruk - sprawdzą się tu zarówno kapelusze plażowe, jak i czapki z logo. Z myślą o nieprzewidywalnej wakacyjnej pogodzie proponujemy zarówno lekkie koszulki z nadrukiem, jak i spory wybór peleryn przeciwdeszczowych. Warto także zainwestować w nadruki na przydatnych na wyjazdach smyczach z karabińczykiem.