Biuro

Reklama mobilna przy pomocy przedmiotów biurowych, po które pracownicy sięgają wiele razy każdego dnia, zawdzięcza swoją skuteczność przede wszystkim skojarzeniu z użytecznością i funkcjonalnością akcesoriów.

Firmom, które adresują swoją ofertę do biur, korporacji czy urzędów, proponujemy podstawowe akcesoria biurowe, jak ołówki, długopisy, teczki czy kalkulatory, przydatne przy zadaniach związanych z księgowością, outsourcingiem lub w działach HR. Dysponujemy także szeregiem gadżetów ułatwiających organizację stanowisk pracy i podnoszenie efektywności - są to między innymi nowoczesne zegary, przyciski do papieru czy lampki LED na USB.

Ponieważ powtarzalność działań prowadzonych w przestrzeniach biurowych, jak również odpowiedzialność ciążąca na pracownikach, niekiedy mogą skutkować większym natężeniem sytuacji stresowych, skuteczne może się okazać zaproponowanie im gadżetów, które przeciwdziałają takim emocjom. Dlatego w naszej ofercie znajdują się takie materiały biurowe, jak antystresowe kule, zwiększające koncentrację czy podświetlania tablica motywacyjna z możliwością układania własnych haseł.