Rekreacja

Współczesny marketing to proces, w którym należy uwzględnić nie tylko preferencje konkretnego klienta docelowego, ale i jego powiązania społeczne i rodzinne. W ten sposób niejako automatycznie poszerzamy grupę potencjalnych klientów, bez konieczności inwestycji większych nakładów finansowych.

Dlatego wśród przedmiotów promocyjnych, które posiadamy w swojej ofercie, znalazł się także rozbudowany dział z produktami, które uprzyjemniają wspólne spędzanie czasu wolnego i rekreację. Są wśród nich urządzenia, które stanowią esencję spotkań takich, jak kemping i piknik - grill składany z narzędziami, zestawy piknikowe, torba chłodząca na napoje czy zapraszający do relaksu hamak. 

Równie spektakularne rezultaty może przynieść promocja za pomocą akcesoriów typu "sport i plaża". Tutaj proponujemy solidnie wykonane krzesła plażowe, kapelusze i okulary chroniące przed słońcem, a także szereg przyborów sportowych, jak piłki czy paletki do ping-ponga. Osobom pasjonującym się aktywnościami fitness przydadzą się z pewnością praktyczne bidony na napoje, a dla preferujących bardziej intelektualne rozrywki mamy zestawy wciągających gier towarzyskich.